BenFit: úspěšný program pro zdravý životní styl

Dosáhněte cílů společně se svým osobním koučem

BenFit je na míru vytvořený nutriční program, žádná jojo dieta. Nemusíte mít obavy, že se výsledky nedostaví. Nejste na to sami, je tu váš osobní kouč. Každý týden dostanete jídelníčky na míru včetně receptů a nákupního seznamu.

Nakupování je teď díky BenFit aplikaci rychlé a jednoduché. Náš Tým zkušených koučů udělá všechno proto, abyste dosáhli svého vysněného cíle.

Zdravý životní styl jednou provždy? S BenFit to zvládnete, pojďte do toho s námi!

Program BenFit byl vyvinut speciálně za účelem zdravého hubnutí. Bude se o vás starat osobní kouč, který s vámi půjde krok za krokem k dosažení zdravého životního stylu.

Kouč pomůže podívat se na vlastní tělo a zdraví jinýma očima. Pokud si přejete i tréninkový plán na míru, rádi vám pomůže.

BenFit znamená více, než jen zhubnout

POZITIVNÍ

Být pozitivní v životě

KONTROLA

Mít kontrolu nad svým
tělem a hmotností

ŽIVOT

Způsob, jak se cítit lépe
a uživat si života

Zkušenosti našich klientů

profil fotka

Konečně řešení bez jojo efektu!

Před první návštěvou jsem byla dost nervózní. Kamarádka mi domluvila schůzku, byla totiž velmi spokojená se svými výsledky. Řekla jsem si: „Když to dokázala ona, dokážu to také.“

Vše probíhalo hladce. Po zodpovězení pár otázek: Jestli jsem na něco alergická, které produkty mi nechutnají a jaký způsob stravování preferuji (veganský, paleo, low carb atd.), jsem se začala zajímat o...

číst více

Jste připraveni změnit váš životní styl a zdravě hubnout? Začněte výběrem svého kouče

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat