Co je BenFit

BenFit je software program, který vám umožní velmi snadno a rychle vytvořit pro klienta aktuální jídelníčky přesně na míru. S BenFit budete mít čas být pro klienta opravdovým koučem.

Vzdělání v oblasti výživového poradenství není nutností, jídelníčky jsou již sestaveny našimi odborníky. Vše, co potřebujete, je schopnost porozumět lidem, být jim oporou, umět je motivovat a být tak dobrým koučem.

S BenFit už nemusíte nic vymýšlet, systém to udělá za vás. Budete mít v rukou kompletní marketingové koncepty ve vašem vlastním stylu. Navíc zaměstnanci BenFit podpory jsou tu pro vás.

BenFit business model

Dostáváte jako trenér od klientů dotaz: “Co mám jíst?” Soustředíte se raději na trénink a pošlete klienta za někým jiným? Škoda, přicházíte tak o možnost doplňkového výdělku. Objevte BenFit jako řešení pro sebe jako trenéra. Tento online software program byl vytvořen výživovými poradci pro fitness trenéry. Můžete tak rychlým, profesionálním a jednoduchým způsobem nabídnout řešení svým stávajícím i novým klientům. Kontaktujte nás za účelem objasnění BenFit business modelu, kdy již se dvěma klienty pokryjete náklady na licenci. Vyzkoušejte zdarma stejně jako mnoho dalších trenérů po celé Evropě.

Pro trenéry

Pravidelně se k nám od trenérů dostávají informace, že mají obavy z otázek ohledně stravování. Trenér není ve většině případů současně výživový poradce, zato je bezpochyby dobrý kouč, když mu klienti otázku ohledně jídelníčku pokládají. Z toho vyplývá, že mu důvěřují a že se jeho radami chtějí řídit. V tom případě už potřebuje jen BenFit systém, aby od nás dostal podporu a rady, které potřebuje. Zúčastněte se našeho školení (4 hodiny), na kterém vysvětlíme koncept, jak prezentovat cenu BenFit, jak naplánovat kampaně a powerpoint prezentace, které vám připravíme na míru. V neposlední řadě se naučíte, jak prostřednictvím systému BenFit posílat klientům jídelníčky. Pak už jen stačí mít po ruce počítač…

Pro výživové poradce

Jste zkušeným výživovým poradcem? Pak vám systém BenFit ušetří množství času. BenFit převezme spoustu vaší práce a bude pro vás jako výživového poradce opravdovým řešením nejen v časové tísni. Jídelníčky budou individuálně upraveny podle tělesných hodnot a životní situace klienta. To znamená, že software zohledňuje energetické potřeby těla (výpočet na základě bazálního metabolismu), intenzitu práce a čas věnovaný pohybu. Vedle možnosti filtrovat produkty, které si klient v jídelníčku nepřeje, můžete vybírat také z 12 různých typů jídelníčků jako např.: vegan, paleo, vegetariánský, bezlepkový, bezlaktózový, pescetaric, diabetes…V několika málo krocích vygenerujete za 5 minut kompletní jídelníček na celý týden včetně nákupního seznamu a motivačních úkolů.

BenFit kouč

Jako trenér víte, že 90 % vašich klientů chce zhubnout a že úspěšnost závisí ze 75 % na způsobu stravování. Trénink je důležitý, ale představuje pouze 25 % řešení. Jako trenér se musíte věnovat tréninku, koučinku a motivování klienta. S BenFit systémem stačí věnovat klientovi navíc pouze 5 až 10 minut pozornosti týdně prostřednictvím efektivního koučinku. Vaším úkolem bude klienty vést ve smyslu základních principů BenFit: Jíte včas? Jíte vše? Pijete určenou denní dávku tekutin? S BenFit nabízíte svým klientům zdravý životní styl i mimo fitness centrum. Staňte se také BenFit koučem a nabídněte svým klientům ještě lepší výsledky