Konečně řešení bez jojo efektu!

Před první návštěvou jsem byla dost nervózní. Kamarádka mi domluvila schůzku, byla totiž velmi spokojená se svými výsledky. Řekla jsem si: „Když to dokázala ona, dokážu to také.“

Vše probíhalo hladce. Po zodpovězení pár otázek: Jestli jsem na něco alergická, které produkty mi nechutnají a jaký způsob stravování preferuji (veganský, paleo, low carb atd.), jsem se začala zajímat o cenu. Kouč se chtěl ale nejprve ujistit, jestli se mi to bude líbit. Ochotně mi vysvětlil, jak nutriční program s názvem BenFit funguje a jak nastartuje můj metabolismus. Potom mě zvážil a změřil procento tuku v těle. Já se nerada vážím a měřím, ale kouč mi vysvětlil, že je to důležité, a že mi díky těmto informacím bude schopen poslat jídelníček na míru. Celé to proběhlo rychle a diskrétně.

Týden po týdnu. Začala jsem hned, jak mi od BenFit kouče přišel mail s jídelníčky, recepty a nákupním seznamem, které jsem si otevřela v mobilním telefonu a na počítači. Myslím, že je to ideální způsob pro každého, kdo chce začít s hubnutím. Můj kouč měl pravdu, BenFit aplikace je jednoduchá na použití a dokonce si v ní můžete nahradit produkty za oblíbené, což se pak automaticky upraví i v nákupním seznamu. Je to velice jednoduché, nelze udělat chybu. Každý týden jsem dostala nový jídelníček sestavený na základě výsledků nových měření.

Uběhlo to překvapivě rychle. Myslela jsem si, že to nebudu zvládat, ale díky BenFit kouči jsem měla motivaci pokračovat. Obávala jsem se, že nebudu schopna zhubnout, ale opak byl pravdou. Můj kouč mi poradil, abych se dívala na výsledek vždy až po týdnu, což mi dávalo větší pocit klidu a sebedůvěry.

Samozřejmě, že jsem chtěla zhubnout. BenFit měl zrychlit můj metabolismus. Každý týden to šlo lépe a dokonce jsem byla spokojená, že začínal být vidět výsledek. Po měsíci jsem zhubla o jednu konfekční velikost. Cítila jsem se dobře a zmírnila se i bolest kolen a zad, spánek byl kvalitnější.

Společně se mnou se podle jídelníčků stravuje celá rodina, což je velmi praktické. Jíme jen malinko jinak, než dříve, určitě však ne méně. Naučili jsme se, jak jíst zdravě a zároveň chutně.

BenFit bych doporučila opravdu každému!