OBJEDNAT

BenFit za vás pošle jídelníček přímo vašemu klientovi. Cílem je lepší výsledek klienta a vyšší zisk pro vás. Tým našich výživových poradců zodpoví také všechny dotazy, na které se nás vaši klienti prostřednictvím aplikace zeptají. Vy se tak můžete plně věnovat tréninku a váš klient pak doma samostatně pracovat na zdravém životním stylu.

Osobní profil klienta

Vyplňte osobní profil vašeho klienta viz níže. Na našich webových stránkách naleznete informaci o každém z nabízených typů jídelníčků jako např. vegan, bezlepkový, vegetariánský atd. Jeden z těchto typů jídelníčků pak vyberte. Po vyplnění všech povinných polí klikněte na odeslat. My vaši objednávku zpracujeme a vytvoříme pro vašeho klienta kompletní jídelníček na míru.
Váš klient dostane e-mail s odkazem a heslem pro přístup do zdarma aplikace. V aplikaci pak nalezne jídelníček včetně receptů a nákupního seznamu. V případě potřeby si může sám nahradit produkty za jiné ze seznamu náhradních produktů. Každá změna se automaticky upraví a to jak v jídelníčku, tak v receptu a nákupním seznamu. Prostřednictvím aplikace může váš klient také komunikovat s našimi výživovými poradci.

TYPY JÍDELNÍČKŮ

Níže naleznete informace o různých skupinách jídelníčků, ze kterých si můžete vybrat (bez dalších poplatků). Jsou to například vegan, vegetariánský, bezlepkový, laktózová intolerance, diabetes, bohatý na bílkoviny a další. Na každém z těchto jídelníčků jsou 3-6 jídla za den: 3 hlavní jídla a 3 svačiny. S BenFit mohou vaši klienti hubnout, nebo naopak přibývat na váze tím správným zdravým způsobem. Díky našemu programu je možné zhubnout půl až jedno kilo za týden. Každý týden pošleme vašim klientům nový týdenní jídelníček na míru.

STANDARD

V jídelníčcích typu standard najdete jednoduché recepty. Jsou zde mléčné produkty, snídaňové cereálie, pečivo, ovoce, syrová zelenina, brambory, těstoviny, rýže, olej a ryby dvakrát týdně.

STANDARD EASY

Jídelníčky ze skupiny standard easy mají hodně společného ze skupinou standard, ale příprava jídel bude ještě o něco jednodušší. Také nákupní seznam bude kratší. Minimálně jednou za týden se v jídelníčku objeví ryba.

Bezlepkový

Bezlepkový typ stravování je určen pro ty z vás, u nichž je diagnostikována celiakie, nebo intoleranci na lepek a chcete se naučit zdravě stravovat. Ve skutečnosti tímto trpí pouze 5-15% obyvatelstva. Proto doporučujeme bezlepkové stravování jen tehdy, když to rozhodne lékař. Nikdy byste neměli jíst bezlepkové produkty jen tak z vlastního uvážení. Při nákupu je nutné si pečlivě přečíst etiketu na produktu a správně ho identifikovat jako bezlepkový.

Bezlepkový a bez laktózy

Typ stravování bezlepkový a bez laktózy je určen pro ty z vás, u nichž je diagnostikována celiakie, nebo intoleranci na lepek a zároveň laktózová intolerance. Více informací naleznete v kolonce bezlepkový a laktózová intolerance. V tomto typu jídelníčků naleznete rostlinné alternativy za mléčné výrobky a bezlepkové pečivo.

Bohatý na bílkoviny

Tento typ jídelníčků častěji nabízí maso a mléčné výrobky. Někdy se zde objeví i proteinový nápoj. Ideální způsob stravování pro ty, kdo intenzivně trénují (více než 2x za týden).

Diabetes

Jak už název napovídá, je tento typ jídelníčků určen pro diabetiky typu 1 a 2. Sacharidy s vysokou glykemickou hodnotou budou filtrovány. U každého jídla je uvedeno, kolik gramů sacharidů jídlo obsahuje, aby podle toho mohl diabetik upravit dávkování svých léků.

laktóza intolerance

Bezlaktózové stravování využívá náhradní rostlinné mléčné výrobky jako je sójové mléko, dále zde nejdete bezlaktózové pečivo, ořechy, syrovou zeleninu, ovoce, brambory a dvakrát týdně těstoviny a rýži. Při nákupu je nutné si pečlivě přečíst etiketu na produktu a správně ho identifikovat jako bezlaktózový.

Natural

Ve všech jídelníčcích ze skupiny natural jsou biologické produkty. V nabídce najdete například smoothie, ořechy, ovoce, syrovou zeleninu, vejce, mléčné výrobky, máslo, quinoa, kokosový olej, polévky, saláty atd. 2x týdně budete mít na oběd vegetariánský pokrm a 2x týdně rybu. Tento způsob stravování vyžaduje více času na přípravu.

Natural Easy

Typ jídelníčků natural easy je podobný, jako natural, ale jednodušší a rychlejší na přípravu.

Paleo

Paleo je výhradně nezpracované jídlo, tedy ve stavu, v jakém bylo konzumováno před tisíci lety. Tento způsob stravování vyžaduje extra plánování na přípravu jídel. V paleo jídelníčcích není žádné pečivo, rýže nebo těstoviny. Mezi produkty a jídla, které zde najdete patří smoothie, ořechy a semínka, ovoce, syrová zelenina, vejce, kokosový olej, avokádo, banánové palačinky, saláty atd. Zjednodušeně řečeno je paleo; zelenina, ovoce, ořechy, semínka, maso, ryby.

pescetaric

V pescetaric jídelníčcích nenajdete žádné maso, pouze ryby, sýry a vejce. Jedná se o stravování s tzv. “čistými” produkty, kde příprava oběda vyžaduje trochu více času a pozornosti. Tento typ stravování je určen pro ty z vás, kdo na základě přesvědčení nekonzumujete maso, ale ryby jako jedinou výjimku z vegetariánského způsobu stravování. 

vegan

Vegan znamená: žádné maso, ryby, vejce nebo živočišné produkty. Ve veganském způsobu stravování proto používáme mandlové a rýžové nápoje, hodně ovoce a zeleniny, avokádo, cizrnu, kokosový olej a rostlinný nízkotučný margarín. Tento jídelníček je vhodný pro vědomé a pokročilé jedince. Recepty vyžadují díky zdravým smoothie, bohatě plněným sendvičům a salátům o něco více času na přípravu.
 *Doporučenými doplňky stravy pro vegany jsou: Omega 3 mastné kyseliny/vitamín B12/vitamín D/železo/zinek/nebo multivitamín pro vegany 

Vegetariánský

Vegetariánský způsob stravování je určen pro pokročilejší jedince a pro ty z vás, kteří respektují životní prostředí. V jídelníčcích nenajdete ryby, ale setkáte se s produkty jako jsou snídaňové cereálie, mléčné výrobky, ovoce, syrová zelenina, ořechy, náhražky masa, pečivo, těstoviny, rýže, brambory a vejce.
 *Doporučenými doplňky stravy pro vegetariány jsou: Omega 3 mastné kyseliny/vitamín B12/vitamín D/železo/zinek/nebo multivitamín pro vegetariány 

Low Carb

V této skupině se objevují v menším množství sacharidy. Jen zřídka se zde objevuje pečivo, brambory a těstoviny. Tento způsob stravování si proto žádá více času na přípravu, například svačina už nebude jen rychlé namazání chleba. Častěji se zde objevují saláty, ale někdy také speciální pečivo s nízkým obsahem sacharidů, abychom vám přípravu zjednodušili. Dvakrát v týdnu bude na jídelníčku jako oběd ryba a jednou týdně vegetariánské jídlo.

vyzkoušejte je

„Neváhejte a s každou vaší objednávkou vyzkoušejte různé typy jídelníčků. Obdržíte jídelníček na míru zaslaný e-mailem a na vaši osobní Nutrits platformu přístupnou z počítače, tabletu a chytrého telefonu.“

JAK TO FUNGUJE

Vyplňte osobní profil vašeho klienta. Po vyplnění všech povinných polí klikněte na odeslat. My vaši objednávku zpracujeme a vytvoříme pro vašeho klienta kompletní jídelníček na míru.

Váš klient dostane e-mail s odkazem a heslem pro přístup do zdarma aplikace. V aplikaci pak nalezne jídelníček včetně receptů a nákupního seznamu. V případě potřeby si může sám nahradit produkty za jiné ze seznamu náhradních produktů. Každá změna se automaticky upraví a to jak v jídelníčku, tak v receptu a nákupním seznamu. Prostřednictvím aplikace může váš klient také komunikovat s našimi výživovými poradci.

Necháme na vás, kolik budete chtít, aby vám váš klient za BenFit službu zaplatil. BenFit jídelníčky jsou sestavovány týmem výživových poradců se zkušeností více než 15 let. Současně nabízíte prostřednictvím BenFit také aplikaci. Naším společným cílem je dosažení co nejlepších výsledků klienta. Spokojení klienti se vrací a rádi vás doporučí dál.


JÍDELNÍČEK A NÁKUPNÍ SEZNAM

Program BenFit poskytuje vašim klientům zdravé a pestré jídelníčky na celý týden včetně nákupního seznamu a receptů. Jídelníčky jsou individuálně přizpůsobené tělu a životní situaci vašich klientů. To znamená, že zohledňujeme energetické potřeby vypočítané na základě bazálního metabolismu, intenzitu práce a čas, který vaši klienti věnují pohybu. BenFit není dietou, neobsahuje žádné doplňky stravy nebo náhrady za pestrou stravu. Naopak učí vaše klienty jak jíst zdravě bez toho, aniž by museli trpět hladem.

TIPY PRO KLIENTA

Naše tipy vám pomohou dosáhnout zaručeného výsledku v hubnutí až do 1 kg za týden. Jak již bylo výše řečeno, BenFit není dieta, neobsahuje žádné doplňky stravy ani náhrady za pestrou stravu, ale vede vás ke zdravým stravovacím návykům, které vyhovují vašemu tělu, a které bude snadné udržet si po celý život. Budete se stravovat chutně, zodpovědně a pravidelně 3-6x za den. Po každých 2,5 hodinách najdete v jídelníčku způsoby přípravy pokrmů a recepty. Doporučujeme vám více pohybu, práci na zahradě a pokud to jen trochu jde, tak dát přednost chůzi před autem. Pro lepší vylučování odpadních látek z těla doporučujeme vypít minimálně 2l tekutin denně. Důležitou součástí zdravého životního stylu je také pohyb 2 až 3 hodiny týdně a k tomu neodmyslitelný dostatečný odpočinek a regenerace. Také noční spánek po dobu minimálně 8 hodin hraje v celém procesu důležitou roli. Zjednodušeně řečeno s programem BenFit položíte základy pro zodpovědné hubnutí až do 1 kg za týden!

CENA

1

týden
250
125
  •  

4

týdny
1000
500
  •  

8

týdnů
2000
1000
  •  

12

týdnů
3000
1500
  •  

16

týdnů
4000
2000
  •  

Software licence

za měsíc
5000
2500
  •  
*Výše uvedené ceny jsou včetně DPH
*Balíček 1-16 týdnů, jídelníčky jsou generovány BenFit týmem a zaslány klientovi
*S licencí BenFit software generujete a posíláte neomezený počet jídelníčků pro neomezený počet klientů, zaškolení je zdarma

TÝDEN ZDARMA

Jako kouč vyplníte každý týden profil vašeho klienta a BenFit pošle jídelníček na týden i s nákupním seznamem. Můžete si to teď sami vyzkoušet. Vyplňte svůj profil a prohlédněte si BenFit aplikaci očima vašeho klienta.

Zkušenosti našich klientů

Vlasta, 26-02-2019
“Už se mi nechtělo přemýšlet nad tím, co každý den vařit. Nákupní seznam na celý týden je ideální. Už 6. týden se stravuji podle těchto jídelníčků a ztratila jsem dokonce i přebytečná kila.”
Václav, 01-05-2019
“Když jsem se v lednu rozhodl začít s tímto programem, vážil jsem 109 kg. Ještě před začátkem léta se číslice otočily a dnes vážím 90,1 kg.!"
Jana, 09-04-2019
"Vždycky jsem si myslela, že změnit svůj životní styl není možné Ale vlastně jsem jen následovala program a šlo to samo. Jím teď zdravěji a mnohem pravidelněji. “
Martina, 18-03-2019
"Začala jsem s cílem zhubnout. "Nejen, že jsem zhubla 6 kg, ale také se cítím mnohem lépe a mám více energie.“
Jitka, 21-06-2019
"Nikdy jsem si nemyslela, že se budu moci chutně stravovat a přitom hubnout." Opravdu jsem spokojená a baví mě to. “
Previous
Next